جستجو
 

به نام خدا

Journal of Sleep Sciences نخستین مجله علوم خواب ایران  می باشد که از سوی " مرکز تحقیقات اختلالات خواب شغلی" دانشگاه علوم پزشکی تهران و با همکاری "انجمن پزشكي خواب ایران"به چاپ می رسد.

" مجله علوم خواب" به عنوان دستاوردی جدید در حوزه علوم خواب کشور، به صورت فصلنامه به چاپ می رسد و از جمله اهداف آن می توان به ارتقای دانش و آگاهی اندیشمندان، پژوهشگران و سایر فعالان حوزه علوم خواب در زمینه پیش گیری، تشخیص، درمان و علل اختلالات خواب اشاره نمود.

این مجله در حوزه های گوناگون مرتبط با علوم خواب مشتمل بر روانپزشکی و روانشناسی، مغز و اعصاب، گوش حلق و بینی، ریه، طب کار، اطفال، قلب و عروق، جراحی فک و صورت، ژنتیک، فیزیولوژی، بیوشیمی، فارماکولوژی، ایمونولوژی و اپیدمیولوژی پذیرای مقالات پژوهشگران و سایر فعالان حوزه علوم خواب می باشد.

هیأت تحریریه مجله علوم خواب بدین وسیله از کلیه پژوهشگران حوزه علوم خواب دعوت می نماید تا دستاوردهای پژوهشی خود در زمینه های مرتبط را به این مجله ارسال نمایند. وبگاه این مجله ( jss.tums.ac.ir ) آماده دریافت مقالات علاقمندان این حوزه می باشد. شایان یادآوری است هم اکنون دو شماره از  "مجله علوم خواب" منتشر شده است.

                                                                                     

دفتر مجله علوم خواب

مرکز تحقیقات اختلالات خواب شغلی

بیمارستان بهارلو

دانشگاه علوم پزشکی تهران

 

نشانی الکترونیک: jss.tums.ac.ir

پست الکترونیک: jss@sina.tums.ac.ir

تلفن:  55460184 (021 )


 

 

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
نشانی

تهران: میدان راه آهن، میدان بهداری، بیمارستان بهارلو، مرکز تحقیقات اختلالات خواب شغلی 

شماره تماس: 02155460184

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1073
 بازدید امروز : 20
 کل بازدید : 40188
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.36
مرکز تحقیقات اختلالات خواب شغلی
osrc.tums.ac.ir